161

Odp: lis1994

haha a oglądnij sobie moje pierwsze filmiki na klasyku pożyczonym od kuzynki ;d

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

162

Odp: lis1994

Oglądałam... też są bardzo dobre smile podobają mi się : ))

163

Odp: lis1994

taa szczególnie te nagrywane patyczkiem od lodów na rozstrojonej gitarze big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

164

Odp: lis1994

czemu na tym nie ma PW?

lis: jak tam laney? sprawuje się na przesterze?

165

Odp: lis1994

AD. 1 Przecież gadamy na temat więc czemu mielibyśmy to robić na PW ??

AD. 2 Jak się dobrze pokręci to ujdzie big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

166

Odp: lis1994

grałeś tylko na nim? krąży mnóstwo opinii ze bardzo kijowy. ma ktoś porównanie do peaveya studio 110?

167

Odp: lis1994

Laney'e są w ogóle znane z kiepskich przesterów... grałem na Fenderze też 65-tce ale nie pamiętam jakim i Laney przy nim wypada blado xd za to Laney jest cichszy i bardziej nadaje się na grę w domu ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

168

Odp: lis1994

jednak stało się, jestem prawie posiadaczem studio pro big_smile

169

Odp: lis1994

Laney wypada kiepsko? Chyba 5" pierdziawka. Nie od dzis wiadomo ze angielskie wzmacniacze sa cenione przez wielu muzyków smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

170

Odp: lis1994

Fajne filmy A SOAD - Chop Suey nieźle zagrane big_smile Solo November Rain tez umiem zagrac, ale te pull offy i hammer ony przy koncowce mnie dobijaja. Czekam na nowe filmy. Pozdro ;]

171

Odp: lis1994

Zaj... Zarabiscie ci wyszedl SOAD big_smile a ze tak sie spytam ile dales za gitarke? big_smile i co polecasz ? od razu na elektryka czy akustyk a potem elektryk D: taki troche offtop tongue

Takamine G320 NS big_smile (Nareszcie ";.....:")

172

Odp: lis1994

jak kto woli xd ja chciałem od razu elektryka ale pierwszą gitarę sponsorowali rodzice i nie było mowy o elektryku tongue Za samą gitarę dałem 900 ale teraz kosztują po 1100 + big_smile oprócz mnie kilka os. z forum ma taką samą w tym nasz moderator mpx ;]

ale te pull offy i hammer ony przy koncowce mnie dobijaja.

nie rozumiem do konca tej wypowiedzi big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

173

Odp: lis1994

Coś nowego big_smile Knocking w całości ;] szczególnie interesuje mnie opinia Brovvnstone ;P

[video]http://www.youtube.com/watch?v=jJUn69gzxOs[/video]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

174

Odp: lis1994

Co prawda Brovnstone'm nie jestem, ale jak dla mnie na prawdę mega wykonanie, jestem pod wrażeniem.

"Va'esse deireádh eap eigean..."

175 (edytowany przez lis1994 2010-12-12 11:45:02)

Odp: lis1994

Dzięki big_smile Sam byłem dość mile zaskoczony gdy pierwszy raz to oglądnąłem i pierwszy raz od dłuższego czasu jestem na prawdę zadowolony ze swojego nagrania wink

PS. Mówiąc, że szczególnie zależy mi na opinii Brovvnstone'a nie chodziło mi żeby tylko on się wypowiedział big_smile jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia lub pytania niech napisze ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

176

Odp: lis1994

Gratuluję wykonania smile

Epiphone G400 CH r. 2006 + Roland Cube 30X
gg:5122421

177

Odp: lis1994

Huh jest dobrze, nie jest super! Moze pare potkniec (kilka razy chyba palcem wjechales przy slidzie na nie ten prog) i czy mi sie wydaje czy gitara lekko nie dostrojona? Moze to przez znieksztalcenia.

178

Odp: lis1994

Dzięki big_smile Gitara morze faktycznie być trochę rozstrojona bo przestrajałem ją na słuch xd jeśli ktoś zobaczy coś jeszcze nie tak to niech pisze ;] bd wiedział nad czym mam się szczególnie skupić w przyszłości wink

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

179 (edytowany przez brovvnstone 2010-12-12 20:42:45)

Odp: lis1994

zajebiscie ! tylko, male niedociagniecia przy solowkach i wg mnie pocwicz vibrato, bending smile pozdro !XD

180

Odp: lis1994

właśnie nie wiem jak dobrze robić vibrato ;/

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

181

Odp: lis1994

[video]http://www.youtube.com/watch?v=4UtdnTLO4pw[/video]

już chwile nic nie wrzucałem więc uznałem, że chyba pora coś nowego zapodać big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

182

Odp: lis1994

Fajnie smile Długo się tego uczyłeś?

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

183 (edytowany przez Panki 2011-04-10 09:48:06)

Odp: lis1994

ładnie, w zwrotkach[~00:25~40] chyba struny są bardziej tlumione[w oryginale].
Pozwole sie nie zgodzic z komentem z jutuba wg mnie podklad glosniej gitara ciszej, sluchalem na glosnikach.


na sluchawkach troche lepiej to brzmi ale perki/basu prawie wogole nie slychac, zwlaszcza w zwrotkach.

184

Odp: lis1994

Klaudija napisał/a:

Fajnie smile Długo się tego uczyłeś?

jakieś 2 tygodnie ale gram już prawie 2 lata big_smile

@Panki: Jak już wspominałem na YT - trochę eksperymentowałem i podejmowałem kilka prób nagrywania, żeby fajnie wyszło. Jak widać i tak się nie udało xd

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

185

Odp: lis1994

O, porządny cover smile
To juz dwa lata? Jak ten czas leci.
Pamiętam jeszcze Twoje "Whisky" big_smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

186

Odp: lis1994

też pamiętam big_smile a kto nie pamięta to wystarczy przejść się na pierwszą stronę tego topic'u xd masakra ... ale każdy kiedyś zaczynał tongue a taka dokumentacja postępów jest fajna bo wyraźnie widać różnice jak się grało a jak się gra smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

187

Odp: lis1994

No, postępy zrobiłeś big_smile

Myslisz moze czasem nad załozeniem zespołu ? big_smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

188

Odp: lis1994

jestem w zespole big_smile a nawet w dwóch xd jeden szkolny a drugi mam z kumplami ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

189

Odp: lis1994

Gratulacje, ja tez chcailbym byc, ale nikt u mnie nie gra takiej muzyki.

Ex Emg 81 /60 ->Dunlop GCB-95 -> Valveking 112 (Celestion Vintage 30)
Nie mam polskich znakow!

190

Odp: lis1994

OOO! Potrzebujesz prowadzącego moze ? xD

Kurcze, u mnie też z tym cieżko..tzn cos tam próbuje, ale nie mogę perkusisty znaleźć big_smile

"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson
--------------------------------------------------
Schecter Diamond Series Omen 6 i Fender Frontman 25R smile

191

Odp: lis1994

Ja też gram (grałem) w zespole, ale obecnie nie mamy perkusisty. Jednego wy*ebalśmy po pierwszej próbe, a drugi nie wyrabiał z czasem i nie dał rady grać. A szkoda, bo z drugim fajnie się grało.
A co do coveru to rzecziwiście widac postępy, idziesz w dobrym kierunku smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

192

Odp: lis1994

Chyba każdy ma tutaj problemy z perkusistą... Nasz mieszka 30 kilometrów od miasta, jest problem z dowozem...

Epiphone Futura CUSTOM Prophecy EX, Cort KX-5 Katana, Fender CD-60 + Laney IRT Studio (CRATE FW 15R) + Harley Benton G212 V30 + Digitech Bad Monkey + MXR M-116 Fullbore Metal + Zoom G3X

193

Odp: lis1994

Grzesiek Markowski?:DxD

194

Odp: lis1994

u nas jest problem z basem bo basista bywa czasem niereformowalny xd a tak to mamy cały skład big_smile wraz z drugim gitarzystą zamieniamy się w zależności od piosenki, także raz ja gram rytm a raz on ;]

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

195

Odp: lis1994

to jest własnie ten ból, kto ma grać którą gitarę big_smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993

196

Odp: lis1994

ale wiesz jak gramy creeping death to moje umiejętności nie wystarczają na zagranie solówki więc w tym przypadku gram rytm big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

197 (edytowany przez lis1994 2011-04-30 20:04:38)

Odp: lis1994

[video]http://www.youtube.com/watch?v=ji3YKP70KOA[/video]
coś nowego xd oceniajcie, doradzajcie big_smile

"Gitara jest ludzką duszą wysyłającą wiadomość poprzez sześć strun."
Yamaha F-310
Schecter Omen Extreme DVS + Laney LV 100 + Soldano Atomic 5W [DIY] + Line 6 Floor POD

198

Odp: lis1994

wow, już pierwsze sekundy mnie onieśmieliły big_smile fajnie zagrane jak by było ocenianie to bym dał 20/10 tongue

MSA-Model CW 160
Epiphone special II

199

Odp: lis1994

nice. Lis masz jakiegoś epi sg tam w dali widać. To Twój? :d

SEX, Drugs, Rock'n Roll
Dean Vendetta 1.0 + MXR dist+diy + Kustom KG112FX
GG:2539337

200

Odp: lis1994

No rzeczywiście fajnie zagrane smile a ten SG z tyłu.. głowka raczej taka gibsonowata, ale czy to nie Vintage? smile

Poza byciem gitarzystą, jestem wielkim fanem gitary. Kocham ten cholerny instrument. - Steve Vai
//Washburn WI24 (TESLA Plasma 2 set) -> VOX V845 -> Ashdown G60R, Epiphone DR100
GG: 7365993